logo

Witamy serdecznie na Stronie internetowej firmy – Kazarka

PRZEBIEG ZLECENIA

PRZEBIEG ZLECENIA

Chcesz wiedzieć, jak wygląda przebieg powierzonego nam zlecenia?
Zapraszamy do lektury.

Zdecydowaliście Państwo, że przyszła pora na zmianę wystroju mieszkania, wymianę zasłużonych dekoracji okiennych, bądź po prostu odświeżenie wnętrza poprzez dodanie drobnych detali, które wprowadzą niepowtarzalny klimat w domu.

Dekoracje okienne mają spełniać wiele ważnych funkcji w naszym domu, oprócz funkcji estetycznych również osłaniają nas od rażących promieni słonecznych.

Dlatego tak ważny, zarówno dla nas, jak i Państwa jest odpowiedni dobór dekoracji okiennych, które spełnią wszystkie oczekiwania jednocześnie a przy tym będzie pasował do wnętrza i idealnie wyglądał na oknach.

Jesteście Państwo ciekawi jak przebiega współpraca z nami? Zachęcamy do zapoznania się z poniższym wykresem.

01

Kontakt

Jeśli w Państwa domu przyszła pora na założenie bądź wymianę dekoracji okiennych lub też montaż moskitier, wystarczy skontaktować się z nami. Telefonicznie bądź mailowo umówić się w dogodnym dla Państwa terminie.

02

Pomiar

Kazarka fachowcy w wyznaczonym terminie punktualnie przyjdą, wymierzą Państwa okna, przedstawią ofertę, zademonstrują jak działają poszczególne rozwiązania, zaprezentują próbniki z dostępnymi materiałami i kolorami. Ta wizyta u Państwa w domu jest bezpłatna.

03

Produkcja

W zależności od ilości zamówień, okres realizacji trwa od 7 do 10 dni.

04

Montaż

Po otrzymaniu zamówienia skontaktujemy się z Państwem w celu umówienia dogodnego terminu montażu wybranych przez Państwa produktów.

05

Satysfakcja

Zadowolenie klienta z nowych dekoracji okiennych i sprawnie przeprowadzonego montażu. Nowe, odświeżone wnętrze. Gwarancja na montowane przez nas produkty.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!

Preferujemy kontakt osobisty.
Zapraszamy do odwiedzenia nas osobiście, kontaktu telefonicznego bądź mailowego.


Przejdź do kontaktu